Temel Kazıları

Temel Kazıları

Temel Kazıları

Temel kazıları bir inşaatın en temel işidir. Yapıları birbirine bağlayan taban, duvarlar ve tavan genel olarak temel olarak adlandırılır. 1 metreden daha fazla genişliğe sahip olan ve 0 kotun altında bulunan kazılar temel kazılarıdır. Bir yapıyı ortaya çıkarmak ve üretmek için yapılan her türlü kazı temel kazıları olarak adlandırılır. Temel kazıları kepçe ile yapılır. Bunun için Kahramanmaraş kepçe kiralama oldukça profesyonel bir firmadır. Harita mühendisleri ya da harita teknikerleri temel kazısına başlamadan önce görev dağılımını yapar. Kepçeyi kullanan görevli personel dikkatli bir şekilde temel kazısına başlamalıdır. Burada en önemli aşamalardan biri bitişik nizamdır. Bitişik binaların birinde temel kazısı yapmak dikkat gerektiren bir iştir. Yan bina kotu altına inmeden ya da çok az inerek yan binanın temeli sağlama alınmalıdır. Maraş kiralık kepçe sayesinde işlemler yapılır.

Maraş Kepçe olarak sizlere istediğiniz her an için kepçe kiralama hizmeti vermekteyiz. Tüm bölgelere ulaşım hizmetimiz vardır. Onikişubat, Başkonuş, Dulkadiroğlu, Türkoğlu, Pazarcık, Önsen, Kavlaklı, Avşar ve Kılılı kiralık kepçe işlemleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kiralık kepçe ile yol yıkım çalışmaları, beton kırılması, yol bakım çalışmaları, bina çevre düzenlemesi, temel kazma çalışmaları, hafriyat kaldırma, meyve ağacı dikim süreçleri ve kanal açma işlemleri yapılabilir.

Kepçe Kullanım Aşamaları

Kahramanmaraş şehrinde 25 yıldır kepçe kullanma ve kepçe kiralama alanında hizmet veren bir firmayız. Yaptığımız tüm çalışmalar garantilidir. Ayrıca şehirde yaptığımız tüm işler başarının da bir göstergesidir. Kaliteli, kusursuz, dürüst ve tecrübeli hizmetimizle sizlerin daima yanındayız. Kahramanmaraş kepçe kiralama, kepçe operatörü sertifikası olan kişiler tarafından kullanabilen araçlardır. Kepçe operatörü çakıl, gübre, killi toprak, toprak veya kum gibi malzemeleri taşır. Kepçe ile dilediğiniz alandan dilediğiniz ürünleri çıkararak dilediğiniz alana boşaltım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz malzemeler kepçede dahi kalabilir. Kiraladığınız kepçe saatlik, günlük haftalık ya da aylık gibi seçeneklere sahiptir. Dilediğiniz sürede kiralık kepçe sorununuza çözüm sağlayabiliriz. Sürelere ve modellere göre fiyatlar değişir.

Firmamızdaki kepçelerin tamamı belirli periyotlarda bakımı yapılan araçlardır. Mutlaka iş sonunda aracın bakımları yapılır. Kepçeli araç ile yapılan işler ve taşınan malzemeler mutlaka kayıt altına alınır. Tüm işlemler resmi olarak yapılmaktadır. Kepçeli aracımız taşıma kaldırma kapasitesi yüksek ve erişim yüksekliği fazla olan bir araçtır. Konut, toplu konut ya da iş alanlarında Maraş kiralık kepçe olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

İnşat aşamasındaki şantiye, fabrika, park ve bahçeler, iş merkezi ya da evlerden hafriyat kaldırma yapmaktayız. Konut çevresinde mıcır, toprak vb. doldurma veya boşaltma görevlerini düzenliyoruz. Beton kırarak moloz taşıyoruz. Kiralık kepçe fiyatları kiralanan süreye, kepçenin kapasitesine ve özelliklerine göre değişebilir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere telefon numaralarımızdan ya da mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Sorduğunuz sorulara özenli bir şekilde yetkili arkadaşlarımız yanıt verecektir.

Kepçe Aracı Kiralama Hakkında

Kepçe türleri birçok farklı markada, özellikte ve kapasitede olabilir. Yaptığınız işe göre kiraladığınız kepçe değişecektir. 2CX, 3CX, 4CX, 5CX gibi modelde farklı özelliklerde kepçeler olabilir. Bu şekilde isimlendirilerek kepçe araçları ayrılır. Beygir güçleri, tork değerleri gibi özellikler kepçelerde farklılık gösterir. Kazıyıcı, forklift, kırıcı veya yükleyici olarak kiralık kepçe kullanabilirsiniz. Büyük kepçelerin yanı sıra sektörde mini kepçeler de vardır. Büyük kepçelerin giremediği alanlara mini kepçeler girer.

Kahramanmaraş kiralık kepçe altyapı için mutlaka gereklidir. İnşaat hafriyat moloz yükleme ya da boşaltma kepçe ile yapılır. Kar temizleme, kar küreme, kanalizasyon çalışmaları, çevre düzenleme, toprak alımı, yol çalışması, kanal kazıma, toprak dolumu işlemlerini kepçe aracı ile yapıyoruz. Kepçe aracı kiralama işlemini kepçe operatörü ile de yapabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz alandan istediğiniz işi operatörümüz ile düzenleyebiliriz. Maraş kepçe firmamız Kahramanmaraş'ta Onikişubat bölgesindedir. İş makineleri sektöründe kiralama çözümleri için iletişime kolayca geçebilirsiniz.

Maraş kiralık kepçe için aracımız 7 gün 24 saat sizlerin işlemlerine açıktır. Herhangi bir inşaat işinde çalıştırılmak üzere sizlere araç kiralama yapıyoruz. Yol yapım çalışmaları, temel kazma işlemleri, yol yıkım çalışmaları ve altyapı çalışmaları, toprak kazma işlemleri için kepçe aracı kiralamalısınız. Kepçe aracı inşaat temeli ile kamyon arasında bir aracıdır. Kazınıp alınan toprak kamyona taşınır. Böylece uzaklaştırılmış olunur.