Kepçe Kiralamak İstiyorum?

Kepçe Kiralamak İstiyorum?

Kepçe Kiralamak İstiyorum?

Maraş’ta kepçe kiralama hizmeti veren ve en makul fiyatlar çerçevesinde müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren Maraş Kepçe, dilediğiniz modeldeki kepçe türünü sizler için kiralamaktadır. Deneyimli ekiplerimiz ile her çeşit kepçe modeli ile, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda güvenle kepçe kiralama hizmetlerini vermekteyiz. Kahramanmaraş’ın her bölgesine 7/24 hizmet veren Maraş kepçe; dürüst, güvenilir ve kaliteli kepçe çalışmaları sayesinde fark oluşturmaktadır.


Kepçe kiralama hizmetimiz; inşaat işlerinde, çevre düzenleme ve hafriyat kaldırma işlerinde hizmet sunmaktadır. Kazma ve nakliyat işlerinde kullanılmak üzere ihtiyaç olan her alanda faaliyet göstermektedir. Dönemsel olarak ihtiyaç duyulan iş makinası ihtiyacını gidermek için satın alma işlemi çok yüksek fiyatlar oluşturmakta, bunun için en iyi çözüm kiralama yöntemini tercih etmek olmaktadır. Maraş kepçe olarak, firmamız çeşitli iş makine hizmetlerini sizlere dilediğiniz zaman sunmaktadır. Özelikle bakımları aksatılmadan yapılan kepçelerimizin en yüksek performansta kullanılarak, müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Kepçe Kiralama İşlemi Neler İçin Yapılmaktadır?

Kepçe kiralama işlemi, birçok kişinin anlık olarak ihtiyaç duyduğu zamanlarda minimum masraf ile işlerini hallettiği, dönemsel olarak ihtiyaç duyduğu bir uygulamadır. Müşterilerimize vermiş olduğumuz kepçe kiralama hizmetinin kullanıldığı alanları sıralarsak:


•    Bina ve yapıların yıkım işlerinde farklı türde kepçe kiralama hizmeti,
•    Şantiye ve yıkım alanlarında ağır beton kaldırımı, taşınması gibi durumlarda kiralık kepçe hizmeti,
•    İnşaat işlerinde, kazı işerinde, yükleme ve kırma işlemlerinde kiralık kepçe hizmeti,
•    Çevre düzenlemeleri, yol yapım işleri, altyapı ve kanalizasyon işlerinde kiralık kepçe hizmeti,
•    Palet, moloz, taş ve kum gibi malzeme taşınmasında kullanılmak üzere kiralık kepçe hizmetleri de sağlayabilmekteyiz.

Özelliklerine Göre Kiralık Kepçe Türleri Nelerdir?

Özelliklerine göre farklılaşan kiralık kepçe türleri yapılacak işleme göre değişmekte ve özelleşmektedir. Yapılan işe göre değişen kepçeler, işlem alanının büyüklüğüne, gerekliliğine göre belirlenmektedir. Maraş kepçe olarak müşterilerimize operatörlü ve operatörsüz olarak hizmet vermekteyiz. Bu noktada kullanılacak kepçe türünün özellikleri bilinmesi, operatörlük belgesine sahip olunması ve güvenli şekilde işlemleri gerçekleştirebilen kişilerin kullanması en doğru tercih olmaktadır. Kepçe kiralama hizmetimiz ile, farklı türde kepçeler ile müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla en doğru tercihleri yapmakta, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte üstün hizmet vermekteyiz. Başlıca hizmet erdiğimiz kepçe türlerinden bahsedersek:


•    Mini kepçe kiralama hizmeti
•    Loder kepçe kiralama hizmeti
•    Beko loder kiralama hizmeti
•    Ekskavatör olarak sıralanabilir.

Maraş Kepçe Kiralama Hizmeti

Maraş kepçe kiralama hizmetini Maraş kepçe olarak, deneyimli kadromuz ve çeşitli türdeki kepçelerimiz ile müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Kepçe kiralama hizmetimiz Kahramanmaraş ilinin her bölgesine olmakta ve her zaman hizmet vermekteyiz. Kepçe kiralama hizmetlerimiz operatörlü ve operatörsüz olmak üzere 2 şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada iş makinasını kullanacak kişinin profesyonel ve deneyimli olması çok önemli bir noktadır. Maraş kepçe operatörleri bu anlamda profesyonel olarak çalışmakta, güvenle işlerinizi gerçekleştirmektedir. Tercihe göre kendi operatörünü kullanmak isteyen müşterilerimize sadece kepçe kiralama hizmeti de vermekteyiz. Oluşabilecek kaza ve hasarların önüne geçmek için, yetkisi olmayan kişilere kepçe kullandırmamalıdır. İşlerinizin pratik ve hızlı şekilde gerçekleşmesi için operatörlük belgesine sahip uzman kişilerle çalışmalısınız.

Maraş Kepçe Kiralama Fiyatları

Maraş kepçe kiralama fiyatları; yapılan işe, kiralanmak istenen kepçe türüne ve kepçe çalışma süresine göre değişiklik göstermektedir. Ücret tarifelerini belirlerken; saatlik ücret alınan kepçe kiralama hizmetleri ya da aylık ve yıllık süreleri için ücret tarifeleri referans alınabilmektedir. Aynı zamanda operatörlü ve operatörsüz olarak değişiklik gösteren kiralama fiyatları, müşterilerimiz adına olabilecek en ekonomik seviyededir. Sizde üstün kepçe kiralama hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak isterseniz, web sitemizin iletişim bölümünden bizlere 7/24 ulaşabilir, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.