Kepçe Kiralama Sözleşmesi Nedir?

Kepçe Kiralama Sözleşmesi Nedir?

Kepçe Kiralama Sözleşmesi Nedir?

İnsan gücünün yetersiz kaldığı durumlarda iş makineleri yardımımıza koşar. Altyapı ve inşaat işlerinde, birçok iş makinesine ihtiyaç duyulmaktadır. İş makineleri sayesinde, işleri daha kolay ve daha kısa zamanda yapma olanağı elde ederiz. Farklı iş türleri ve niteliklerine göre birçok iş makinesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bulunduğumuz işin durumuna göre iş makinesi satın almak çok büyük mali giderlere sebep olmaktadır. Böyle durumlarda, iş makinelerini kiralama seçeneklerine başvurulmaktadır. Bu iş makineleri arasında en çok ihtiyaç duyduğumuz iş makinesi kepçelerdir.


Kepçeler, birçok yapının inşasında ve temel kazılarda kullanılan araçlardır. Pek çok durumda ihtiyaç duyduğumuz kepçeleri kiralamak için sözleşmeler bulunmaktadır. Altyapı çalışmalarında imdadımıza yetişen bu araçları çeşitli alanlarda kullanabileceğimiz gibi, kiralamasını da firmamız üzerinden yapabilirsiniz. Yaptığınız işlerle ilgili hem ödemelerinizi garanti altına almak hem de hizmetinizin güvencesini arttırmak açısından kepçe kiralama sözleşme detaylarını bilmek, yaptığınız işte olan randumanınızı arttıracaktır. Maraş Kepçe ile sorunsuz bir kepçe kiralama hizmeti alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Makinesi Kiralama Sözleşmesi Nedir?

İş makinesi kiralama sözleşmesi, kiralama konusunda anlaşan iki tarafın kiralama işleminin resmi kayıtlara geçmesi için imzaladıkları sözleşmedir. Kiralama sözleşmesi, iki tarafın karşılıklı güveni için çok önemlidir. Devletin belirlediği ticari kanunlar açısından da iş makinesi kiralama sözleşmeleri kullanılmaktadır.
En fazla kiralanan iş makineleri arasında kepçeler gelmektedir. Kepçe kiralama sözleşmesi konusunda birçok hususa dikkat etmeniz gerekir. Bu hususlar şunlardan oluşmaktadır:


•    Taraflar
•    Sözleşmede Temsil ve İmza Yetkisi
•    Sözleşmenin Konusu
•    Sözleşmenin Bedeli ve Ödemeler
•    Tarafların Sorumlulukları
•    Kanuni Tebligat Adresleri
•    İhtilafların Halli
•    Yürürlülük

Kepçe Kiralama Sözleşmesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kepçe kiralama sözleşmesi oluşturmadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat etmek, sizlere büyük avantajlar sağlar.
1.    Kiralama sözleşmesi hazırlanırken taraflar arasında işveren ve tedarikçinin adı, ünvanı, ikamet adresi belirtilmelidir.
2.    Sözleşmenin içeriği, taahhüt edilen hizmetler ve kiralanan makineler ve bunlara ait donanımlar belirtilmelidir.
3.    Sözleşmenin bedeli ve ödemeler düzenlenirken kaç aylık kira bedeli olduğu belirtilmelidir.
4.    Kiralanan aracın markası, modeli ve vade ise kaç aylık vadeli olduğu belirtilmelidir.
5.    İşveren ve tedarikçi arasındaki diğer sorumluluklar belirtilip sözleşmeye eklenmelidir.
6.    Sözleşme yapılırken oluşabilecek anlaşmazlıkların çözümlenmesi için iki tarafın belirlediği mahkeme ve icra daireleri kullanılır.

Kepçe Kiralama Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kepçe kiralama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok faktör vardır. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak yanlış kepçe makinesini kiralama gibi bir yanlışa düşmezsiniz. Kepçe kiralarken, yapılacak iş ve bu iş konusunda tercih edilen kepçe türlerini iyi analiz etmelisiniz. Doğru kepçe makinesini seçmek için yapılacak işi de iyi analiz etmelisiniz. Seçilen kepçenin istenilen performansta olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Fiyatlandırma noktasında da uygun bütçe planını çıkarmanız gerekir.  Yapılan bu planlamalar doğrultusunda kiralama yapılacak firmanın uzmanlığı da önemli olmaktadır. Kepçe kiralama hizmeti için Maraş Kepçe uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bütçe dostu fiyatları ile müşteri memnuniyeti ön planda olmaktadır. Kepçe kiralama ve kiralama sözleşmesi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Operatörlü Kepçe Kiralama

Kepçe kiralama noktasında kepçeyi kullanacak operatörünüz yoksa operatörlü kepçe kiralama işlemine başvurabilirsiniz. Bazı durumlarda acil bir şekilde kepçe kiralama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Operatörlü kepçe kiralama işlemlerinde operatörün sertifikalı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Eğer, kepçeyi kullanacak operatörünüz yok ise Maraş Kepçe olarak operatörlü kepçe kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu noktada, deneyimli operatörlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Sertifikalı operatörlerimizle kepçe kiralama hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.